Upozornění: Obsah webové stránky je vhodný pouze pro osoby starší 18 (21) let!

Úvod  /  Nabízíme  /  Moravská vína  /  Dle druhu  /  Bílé víno

Bílé víno

Máte rádi bílé víno? Bílé víno je oblíbeným společníkem nejen u dobého jídla, ale bílé víno si také rádi vyhutnáme s přáteli či drahou polovičkou. Vinotéky V&D přináší to nejkvalitnější bílé víno z Jižní Moravy do všech koutů České republiky. V nabídce naleznete bílá vína nejrůznějších odrůd od těch nejlepších moravských vinařů - Vinařství J. Dufek, Vinařství P. Procházka, Vinařství T. Krist, Vinařství Volařík, Vinařství Čech, Vinařství Baloun, Vinařství R2 a Vinařství M. Habřina.

Zavítejte do našich vinoték V&D a vybírejte z široké nabídky bílých vín z Moravy, kde je celá řada z nich oceněna medailemi z nejrůznějších republikových i světových výstav. Kvalitní bílé víno nabízíme v našich vinotékách také jako sudové víno. Jste-li majitelem firmy, pak jistě oceníte možnost objednání reklamních vín s logem firmy pro vaše obchodní partnery.

Pro větší přehled jsme se pro Vás rozhodli bílá vína rozdělit dle odrůd, kdy u každé odrudy nabízíme spoustu informací. Ještě více informací v ucelené formě naleznete v našem vinném rádci. Věříme, že Vás informace zaujmou a nejrůznější odrůdy vín ochutnáte, aby jste si mohli informace porovnat s realitou.

Odrůdy bílých vín:

Informujeme

Archív

Sekty Szigeti

Velká sektová revoluce

Naše prodejny

Naše prodejny

Zpět nahoru