Upozornění: Obsah webové stránky je vhodný pouze pro osoby starší 18 (21) let!

Úvod  /  Nabízíme  /  Sekty a šampaňské  /  Velká sektová revoluce

Velká sektová revoluce - Chci sekt!

Vážení přátelé a milovníci dobrého vína, sektů a champagne. Po 15 letech zkušeností s prodejem vína a destilátů a neustálým rozšiřováním naší sítě vinoték V&D si Vám dovolujeme představit vyjímečnou řadu sektů z rakouského vinařství Szigeti a moravského vinařství Dufek. Tyto sekty jdou plně v duchu našeho hesla "špičková kvalita za rozumnou cenu" a uspokojí každého milovníka těch pravých "bublinek". Revoluční je nejen způsob výroby metodou kvašením v láhvi po dobu 12 - 36 měsíců, ale také výsledná chuť a vyjímečná kvalita hroznů, ze kterých se tyto sekty vyrábí. Ochutnejte tedy šumivý zázrak z Rakouska od mistra Norberta Szigetiho a typicky moravské odrůdové sekty od vyjímečného vinaře Josefa Dufka a budete velmi mile překvapeni. Ať žijou bublinky, ať žije revoluce!!!


Velká sektová revoluce Velká sektová revoluce Velká sektová revoluce

Sekty Szigeti, (Sektkellerei  Szigeti), Gols, Burgenland, Rakousko

Výrobce prémiových sektů nejvyšší kvality, známý a uznávaný po celém světa. Bratři Norbert a Peter Szigeti navazují na dlouholetou rodinnou tradici ve výrobě sektů. Sekty jsou vyráběny klasickým způsobem nazývaným "Méthode Traditionnelle", nebo také "Méthode Champagne", za použití nejmodernějších technologií. Všechny hrozny pochází z oblasti Burgenland - Neusiedler See  ze starých vinic. Sekty jsou ovocné, svěží, velmi příjemně pitelné a musí uspokojit každého milovníka šumivých vín. Náročnější konzumenti najdou v nabídce prémiové sekty Blanc de Blanc, Pinot Noir rose, Blanc de Noir, nebo jejich novou vlajkovou loď Cuveé Gols Prestige Brut. Novinkou v nabídce je řada Terroir exklusif pro skutečné fajnšmekry, kde hrozny pochází z nejlepších vinic v oblastech Wachau, Kremstal a Neusiedler See. Vyzkoušejte šumivý zázrak z Rakouska od mistra Szigetiho exkluzivně v síti vinoték V&D.

Sekty Dufek, Svatobořice - Mistřín, Česká Republika

Ve Vinařství Dufek se vše podřizuje nejvyšší kvalitě. Joška Dufek je uznávaný odborník a vinařský nadšenec, který osobně dohlíží na celou výrobu, která probíhá za pomoci těch nejmodernějších technologií. Pravidelně získává ocenění na nejprestižnějších světových i tuzemských výstavách a jeho vína jsou každoročně zařazena do Michelinského průvodce - 1000 nejlepších vín světa. Nyní přichází s novou řadou odrůdových sektů vyráběnými tradiční metodou kvašením v láhvi "Méthode Traditionnelle". Řada klasik zrála v láhvi 12 - 24 měsíců a sekty v řadě exklusive zrály po dobu 18 - 36 měsíců. Všechy sekty jsou typicky odrůdové, svěží, ovocné a podtrhují nenapodobitelný charakter vín z vinařství Dufek. Vyzkoušejte prémiové moravské sekty Dufek exkluzuivně v prodejnách V&D.

Velká sektová revoluce v našich prodejnách

Velkou sektovou revoluci nepřehlédnete, takto již vypadají některé z našich nově polepených prodejen.

Promo akce a ochutnávky

V České republice jsme pro Vás také ve vybraných prodejnách spustili předváděcí akce a ochutnávky. Sledujte náš Facebook nebo se zaregistrujte do odběru našeho newsletteru v patičce webu a buďte informováni!

Billboardová kampaň

Jiste jste si také již všimli i naší billboardové kampaně, která se na níže uvedených fotkách nachází možná právě u vás.

Informujeme

Archív

Sekty Szigeti

Velká sektová revoluce

Naše prodejny

Naše prodejny

Zpět nahoru