Upozornění: Obsah webové stránky je vhodný pouze pro osoby starší 18 (21) let!

Úvod  /  Nabízíme  /  Moravská vína  /  Dle druhu  /  Červené víno

Červené víno

Jste-li milovníkem červeného vína z Jižní Moravy, pak jistě oceníte jeho širokou nabídku v našich více jak 80ti vinotékách V&D v ČR a na Slovensku. V nabídce máme červená vína špičkové kvality od vybraných vinařů z Jižní Moravy - Vinařství J. Dufek, Vinařství P. Procházka, Vinařství T. Krist, Vinařství Volařík, Vinařství Čech, Vinařství Baloun, Vinařství R2 a Vinařství M. Habřina.

Celá řada námi nabízených moravských červených vín je oceněna medailemi z nejrůznějších republikových i světových výstav. Červené víno nabízíme také formou sudového vína. Pro majitele firem, nabízíme možnost objednání reklamních vín s logem firmy pro jejich obchodní partnery.

Pro větší přehled jsme se pro Vás rozhodli vína rozdělit nejen dle barvy, ale také dle odrůd (naleznete o úroveň níže u jednotlivých barev vín), kdy u každé odrudy nabízíme spoustu informací. Ještě více informací v ucelené formě naleznete v našem vinném rádci. Věříme, že Vás informace zaujmou a nejrůznější odrůdy vín ochutnáte, aby jste si mohli informace porovnat s realitou.

Odrůdy červených vín:

Informujeme

Archív

Sekty Szigeti

Velká sektová revoluce

Naše prodejny

Naše prodejny

Zpět nahoru