Upozornění: Obsah webové stránky je vhodný pouze pro osoby starší 18 (21) let!

Úvod  /  Nabízíme  /  Speciální edice V&D  /  Sekty, šumivá vína, šampaňské

Speciální edice sektů, šumivých vín, šampaňského (champagne)

Sekty Dufek

Novinka v portfoliu vinařství Dufek. Všechny sekty jsou vyrobené ze špičkových vín na úrovni pozdí sběr a výběr z hroznů. Všechna tato vína jsou vyrobena z hroznů z vlastních vinic a je zde kladen důraz na tu nejvyšší kvalitu. Sekty Dufek jsou třešničkou na dortu v nabídce Vinařství Dufek a měly by uspokojit každého milovníka šumivých vín. Jak řada klasik (Muškát moravský, Irsai Oliver a Pinot Noir rose), tak řada exklusive (Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené a Pálava), nabízí velkou škálu sektů od úplně suchých (brut natur, extra brut) pro náročnou klientelu po sekty na mírném zbytkovém cukru (extra dry, dry) pro Ty, kteří preferují sladší šumivá vína. Všechny sekty jsou vyráběné klasickou metodou kvašením v láhvi po dobu 12- 24 měsíců a je pro ně typická  jejich odrůdovost, svěžest a ovocnost. Na výrobě úzce spolupracujeme s Norbertem Szigetim, špičkovým rakouským odborníkem na výrobu šumivých vín.

Sekty Szigeti

Výrobce prémiových sektů z rakouského městečka Gols z oblasti Burgenland. Jedná se o rodinné  vinařství, které provozují bratři Norbert a Peter Szigeti a naše firma V&D je výhradním dovozcem těchto sektů do ČR. V nabídce máme širokou škálu jak odrůdových sektů, tak špičkových cuvee a ročníkových sektů. V nabídce jsou také láhve Magnum o objemu 1,5 l. Poměr kvality a ceny je až neuvěřitelný a myslíme si, že kdo jednou tyto sekty ochutná, již se nevrátí k těm hrůzám, které nabízejí někteří čeští „prémioví“ výrobci. Sekty jsou vyráběné tradiční metodou, jsou typicky odrůdové, elegantní a ovocné. Novinkou v nabídce je řada Terroir exklusif, ve které jsou jednotlivá vína vybírána z nejlepších rakouských vinařských regionů (Wachau, Kramstal, Neusiedlersee, Burgenland). Jejich vlajkovou lodí je špičkové cuvee Gols Prestige brut, které může sloužit jako skvělý dárek, nebo jako výborná alternativa k vínům Champagne!

Champagne Autreau

Rodinná firma z vesničky Champillon v oblasti Champagne. Menší rodinné vinařství hospodaří na 32 hektarech vlastních vinic s klasifikací Premier Cru a Grand Cru. Tyto šampaňské jsou výbornou alternativou ke komerčním výrobkům typu Moet Chandon, nebo Veuve Clicquet, protože za nižší cenu se dostává výrazně vyšší kvalita. Tyto Champagne dovážíme přímo od výrobce a nabízíme je za exkluzivní cenu.

Informujeme

Archív

Sekty Szigeti

Velká sektová revoluce

Naše prodejny

Naše prodejny

Zpět nahoru