Upozornění: Obsah webové stránky je vhodný pouze pro osoby starší 18 (21) let!
I po dobu lockdownu máme otevřeno.

Úvod  /  Nabízíme  /  Sekty a šampaňské  /  Šampaňské  /  Champagne Autreau

Champagne Autreau (ótreó), Champillon, Francie

Toto výjimečné Champagne si dovážíme sami přímo z Francie a nabízíme ho zákazníkům za velmi výhodnou cenu.

Šampaňský dům Autreau byl založen roku 1670, snoubí se v něm spojení mezi tradicí a moderním světem a dodnes je výhradně ve vlastnictví rodiny Autreau. Nachází se ve vesničce Champillon, která je ukryta mezi lesy "Montagne de Reims" a dominantním údolím "Vallée de la Marne". Hospodaří na 32 hektarech těch nejlepších poloh ve "Vallée de la Marne" a "Côte des Blancs". Všechna Champagne pochází výhradně z vlastních vinic a kladou důraz na to, aby ve všech vínech byl všemi smysly kladen důraz na zdejší jedinečný terroir. Ve vínech se projevují zkušenosti, které rodina Autreau sbírá po generacích již stovky let. Vína jsou vyráběna tradičním způsobem za přispění moderních technologií a jsou velmi elegantní a harmonická.

BRUT PREMIER CRU - směs odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier.

ROSÉ PREMIER CRU - 85% Chardonnay a 15% červených vín z oblasti Champagne.

BRUT RÉSERVE GRAND CRU - směs Chardonnay a Pinot noir z Grand Cru vinic Côte des Blancs a Vallée de la Marne.

LES PERLES DE LA DHUY - vlajková loď šampaňského domu Autreau. Ročníkové Champagne vyrobené decentní kombinací hroznů Pinot Noir a Chardonnay z těch nejlepších vinic. Tento ročník má velmi intenzivní chuť a ve vůni jsou patrné aromatické tóny exotického ovoce, máty a akátového květu.

Cuvée 1670 Grand Cru Vintage 2005 – speciální Cuvée, které se vyrábí pouze v nejlepších letech a v limitovaném množství. Základ tvoří Pinot Noir podpořený mineralitou Chardonnay. Cuvée pochází z nejlepších poloh vesnic Aÿ a Chouilly. Opravdu velké Champagne!

Informujeme

Archív

Sekty Szigeti

Velká sektová revoluce

Naše prodejny

Naše prodejny

Zpět nahoru